БЕРЕЗНЕВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ МАРАФОН

З 22 березня в Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості розпочалося навчання безробітних, які сезонно працюють у галузі лісового господарства. Навчання здійснюється шляхом підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Виконання робіт при застосуванні сучасних засобів механізації виробничих процесів у лісовому господарстві».

1 n

Перед навчанням слухачі відвідали  «Презентацію послуг з професійного навчання, у т. ч. послуг ЦПТО», де отримали кваліфіковану консультацію від фахівців центру зайнятості про навчальний заклад, на базі якого організовується навчання (Сумський ЦПТО ДСЗ), ознайомились зі змістом навчальної програми, термінами та умовами професійного навчання.
По закінченню навчання слухачі будуть працевлаштовані в ДП «Глухівське лісове господарство». Дана група завершує березневий навчальний марафон.