НАМІР ПЕРЕГЛЯНУТИ РОЗМІР ВНЕСКІВ

Комунальне підприємство «Глухівський тепловий район» Глухівської міської ради має намір переглянути розмір внесків

Відповідно до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №129 «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання», комунальне підприємство «Глухівський тепловий район» Глухівської міської ради має намір переглянути розмір внесків на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії власникам (співвласникам) будівель.

Додатки

Микола КОЛОША