ПІСНІ, ШО КРАЮТЬ СЕРЦЕ

29 вересня у Глухівському міському палаці культури відбувся десятий, ювілейний,міський фестиваль патріотичної пісні «Пісні, опалені війною». Захід присвячений подвигам воїнів – переможців, які виборювали право жити на своїй землі в період ІІ світової війни та в кривавій війні, яка нині триває на Сході України. У фестивалі взяли участь солісти, дуети, квартети, вокальні ансамблі загальноосвітніх, вищих та позашкільних навчальних закладів. Тема патріотизму, єдності, любові до рідної землі і народу червоною ниткою проходила крізь кожен виступ виконавців. Теплі і щирі привітання прозвучали на адресу учасників фестивалю від секретаря міської ради Юрія Бурлаки. З нагоди ювілею фестивалю всі були нагороджені дипломами та пам’ятними сувенірами.

pisni