УМОВИ ЗНЯТТЯ З ОБЛІКУ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ САНАТОРНО-КУРОРТНИМ ОЗДОРОВЛЕННЯМ

Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради на виконання постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. №187 зі змінами від 27.02.2019 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад» інформує, що за особою, яка перебувала на обліку, але не отримала безоплатну путівку, зберігається право на забезпечення путівкою за умови поновлення медичної довідки лікувальної установи за формою № 070/о, тому що строк дії попередньої довідки закінчився (строк дії довідки №070/о 1 рік).

Після закінчення строку дії зазначеної медичної довідки, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімається з обліку.