До уваги підприємств, установ, організацій всіх форм власності, приватних підприємців !

За інформацією Міністерства юстиції України з 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

З 18:00 07 серпня функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру буде припинено. У період впровадження оновленого ЄДР прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, не здійснюватиметься.

Просимо вибачити за тимчасові незручності та запланувати проведення реєстраційних дій (реєстрацію юридичних осіб та ФОП, зміну директора, внесення змін до зареєстрованих даних тощо) до 05 серпня або ж після 16 серпня 2020 року.

Також, нагадуємо, що звернутися за роз’ясненнями та для проведення реєстраційних дій можливо до відділу з питань державної реєстрації Глухівської міської ради (вул. Ціолковського, 3, тел. 05444 3-26-66, 0669467648 )

Начальник відділу з питань державної реєстрації

Глухівської міської ради                                                                          Олег ГЛАЗУНОВ