ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ на Удосконалений полігон для складування твердих побутових відходів

Управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради (м. Глухів, вул. Спаська, 15, тел. (05444) 2-25-02) (далі – управління) оголошує конкурс на визначення суб’єкта господарювання по утриманню об’єкта благоустрою міста - Удосконалений полігон для складування твердих побутових відходів (ТПВ) у м.Глухові Сумської області.

З усіх питань, пов’язаних з наданням консультацій або конкурсної документації учасникам конкурсу, звертатися до секретаря конкурсної комісії начальника відділу з житлово-комунальних питань управління Пархоменка Р. за адресою вул. Спаська, 15 (кабінет №1) або по тел. (05444) 2-25-02.

Конкурсні пропозиції подаються у паперовому вигляді відповідно до вимог конкурсної документації до управління за адресою: м. Глухів, вул. Спаська, 15, другий поверх, каб. № 1, до 11-00 21.08.2020.

Розкриття конкурсною комісією конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться за адресою: м. Глухів, вул. Спаська, 15, другий поверх, кабінет № 1, о 14-00 21.08.2020.