ВІДЗНАКИ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

З нагоди відзначення державного свята – 24-ї річниці Конституції України секретарем міської ради Юрієм Бурлакою було вручено відзнаки за визначні професійні досягнення, відповідальне ставлення до виконання службових обов`язків, сумлінну працю, ініціативність, високий професіоналізм.

vitkons

Зокрема, Почесною грамотою Глухівської міської ради нагороджено Івана БОЖКА, завідувача навчальною лабораторією Глухівського медичного училища; Сергія ВАСИЛЕНКА, командира відділення 19 державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України з надзвичайних ситуацій у Сумській області; Наталію ГОНЧАРЕНКО, заступника директора з навчально-виховної роботи, учителя української мови та літератури Глухівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3; Наталію ГОРОДИСЬКУ, військовослужбовця військової частини А 3958; Олексія ЗАЇКУ, заступника директора з навчальної роботи ППК ГНПУ імені Олександра Довженка; Віктора ІСАЄВА, редактора відділу музейної та науково-фондової діяльності НЗ «Глухів»; Ірину КАРТАВУ, старшого лаборанта кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва факультету технологічної і професійної освіти ГНПУ імені Олександра Довженка; Світлану ЛАНЦКОВУ, провідного фахівця відділу кадрів ГНПУ імені Олександра Довженка; Оксану МІНЧЕНКО, учителя фізики та астрономії Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою; Тамару НЕДБАЙЛО, провідного фахівця з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості; Ігоря СУРЯДНОГО, військовослужбовця військової частини А3958; Тетяну ТРИШИНУ, директора Глухівського міського палацу культури; Вячеслава ЧАЛОГО, завідувача відділення агроінженерії Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ.

Також з нагоди свята Подяки від народного депутата України Андрія Деркача отримали Ігор Карпенко, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики КП «Глухівський тепловий район»; Ірина Горбасьова, завідуюча інфекційним відділенням КНП «Глухівська міська лікарня»; Дмитро ГАВРИШ, тренер з футболу Глухівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Юрій Бурлака привітав присутніх зі святом, при цьому зауважив, що надзвичайно важливою є особиста участь і особистий внесок кожного громадянина в загальну справу розвитку нашої держави. Побажав усім міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє рідного Глухова та України і приніс вибачення за те, що вручення нагород, на жаль, не відбулось в урочистій обстановці у зв’язку з карантинними обмеженнями.