До дня батька провели зустріч групи взаємопідтримки прийомних батьків

 

В м. Глухові на даний час функціонують 5 прийомних сімей в яких виховується 13 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі прийомні сім’ї перебувають під соціальним супроводженням відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради. 19 червня напередодні свята – Дня батька, в приміщенні територіального центру соціального обслуговування населення відбулась зустріч групи взаємопідтримки прийомних батьків. На зустріч з прийомними сім’ями була запрошена психолог територіального центру Мар`яна Шутько, яка провела тренінг для прийомних батьків «Мистецтво ефективного спілкування з дитиною або як говорити щоб вас слухали і як слухати щоб діти говорили». 

father

В ході зустрічі завідувач відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру Олена Юденич обговорила з учасниками заходу про проблеми прийомних сімей, досягнення та позитивні зміни, що відбулися у родинах.  

Важливим у спілкуванні учасників став обмін досвідом. Учасники заходу отримали допомогу у вирішенні актуальних проблем виховання і розвитку дітей, мали змогу подивитись на свої проблеми зі сторони, почути слова поради та підтримки.

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56