ПАМ’ЯТІ ВИДАТНОГО КОМПОЗИТОРА ДМИТРА БОРТНЯНСЬКОГО

 

27 травня на базі КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. М. Березовського» відбувся ІІ Відкритий обласний конкурс юних піаністів ім. Д.С. Бортнянського.

Через пандемію та карантин було вирішено не скасовувати цьогорічний захід, і провести Конкурс дистанційно. Розуміючи складність онлайн занять, програму спрощено з трьох до двох творів. Проте підхід до формування складу журі залишився незмінним ˗ до нього увійшли провідні музиканти країни:

konkurs

Отримана кількість заявок приголомшила членів організаційного комітету – 164 учня зі всіх куточків країни! Географія охопила Сумську, Львівську, Вінницьку, Закарпатську, Одеську, Херсонську, Запорізьку, Дніпропетровську, Донецьку, Харківську, Чернівецьку, Полтавську, Кіровоградську, Житомирську, Київську області.

Також важливим фактом, який говорить про рівень конкурсу, є участь в ньому спеціалізованих музичних закладів – Київська, Львівська та Харківська школи-інтернати взяли участь у змаганнях.

 Отже, список переможців наступний:

Молодша категорія І місце

Марія Богдан

ДМШ № 4, м. Херсон

Меланія Морозова

КЗСМО Музична школа, м.Кривий ріг

ІІ місце

Єлизавета Декусар

Дніпропетровська ДМШ № 16

Євгенія Смірнова

ДМШ, м. Бровар

Карина Рогоза

Лозівська ДМШ, Харківська обл.

Олександр Добрянський

Державна музична школа № 4, м. Львів

Софія Каюкова

ДМШ, м. Горішні Плавні, Полтавська обл.

Соломія Герасимович

ДМШ № ,1 м. Дрогобич

Герман Козенко

КССМШ – інтернат ім. М.В.Лисенка

Володимир Саманов

ДМШ смт. Горностаївка, Херсонська обл..

ІІІ місце

Мілан Груба

Музична школа, м. Бердянськ

Іванна Дюндіна

Київська школа мистецтв ім. М.Леонтовича

Катрина Федотова

ДМШ м. Кропивницький (селище Нове)

Фіона Софі Білер

Глухівська школа мистецтв ім. М.Березовського, Сумська обл.

Юлія Дорошенко

Шосткинська ДШМ, Сумська обл.

Антоніна Петренко

ДШМ м. Обухів, Київська обл.

Єва Орлянська

Львівська державна ДМШ № 1 ім. А.Кос-Анатольського

Максим Левада

Сумська ДМШ № 3

Анна Панькова

Шосткинська ДМШ № 1, Сумська обл.

Софія Ярошенко

Сумська ДМШ № 1

Аліса Тітаренко

КССМШ – інтернат ім. М.В.Лисенка

Катерина Мойсюк

Броварська ДМШ, Київська обл.

Тимофій Шкурко

Сумська ДМШ № 4

Дипломанти

Вероніка Гречух

Львівська державна ДМШ № 1 ім.А.Кос-Анатольського

Марія Магурська

Іршавська ДШМ, Закарпатська обл.

Павло Закаблук

Сумська ДМШ № 2

Евеліна Солодар

Одеська ДШМ № 5

Ярослава Петрова

ДШМ № 2 ім.Чайковського, м.Харків

Владислава Шлик

Сумська ДМШ № 2

Олена Ткаченко

ДШМ м. Обухів, Київська обл.

Васіліса Крупнік

ДМШ № 4, м. Одеса

Катерина Друзяк

ДМШ № 5, м.Миколаєв

Антон Кравченко

КП СМНЗ ДМШ № 9 ім. В.І.Сокальського, м. Харків

Олексій Гаврилов

Кам’янець-Подільська дитяча хорова школа, Хмельницька обл.

Аміна Дзюба

Врадіївська ДМШ, Миколаївська обл.

Діана Двалішвілі

КПСМНЗ «ДМШ № 1 ім.Л.Бетховена», м. Харків

Злата Ковалик

Львівська державна музична школа

Уляна Литвин

Первомайська ДМШ, Харківська обл.

Середня категорія

І місце

Матвій Савченко

Шосткинська ДШМ, Сумська обл.

II місце

Дмитро Покотило

КПНЗ Хмельницька школа мистецтв, Винницька обл.

Лариса Кутковська

Херсонська ДМШ № 1

Світлана Москаленко

ДМШ № 27 , м. Київ

Максим Рак

Дрогобицька ДМШ № 1, Львівська обл.

Анжела Липинська

м. Одеса ДМШ № 5

Ангеліна Левон

КССМШ – інтернат ім. М.В.Лисенка

Михайло Луканюк

Львівська ССМШ- інтернат ім. С.Крушельницької

III місце

Єлизавета Заїка

ПСМНЗ «Дитяча музична школа» м. Горішні Плавні, Полтавська обл.

Єва Гуляєва

КПНЗ «Дитяча муз. школа № 7

м. Одеси»,

Світлана Сапегіна

Шосткинська ДМШ № 2

Володимир Кравченко

Глухівська школа мистецтв ім. М.Березовського

Вікторія Андрушкевич

КПСМНЗ Музична школа № 3,

м. Житомир

Дарина Бодял

Музична школа № 3, м. Кропивницький

Яна Білик

Львівська державна музична школа № 4

Марта Деренюк

Калуська ДМШ, Івано-Франківська обл.

Дипломант

Софія Красічко

ДМШ, м. Бердянськ

Максим Міськів

ДМШ № 8 , м. Львів

Каміла Лопатка

КЗ СМР Сумська ДМШ № 1

Анастасія Труфанова

ДМШ № 1, м. Конотоп

Мар’яна Кукурудза

Дунаєвецька ДШМ, м. Дунаївці, Хмельницька обл.

Єгор Смуток

ДМШ № 7 , м. Одеса

Дарина Романик

Львівська державна ДМШ № 1

ім. А. Кос-Анатольського

Софія Рябич

ДШМ м. Обухів, Київська обл.

Олександра Грицик

Кельменецька МШ ім. М. Ткача, Чернівецька обл.

Олександр Кутенко

Кролевецька ДМШ, Сумська обл.

Аліса Шлончак

ДМШ № 2, м. Черкаси

Олександр Горак

Львівська державна хорова школа «Дударик» ім. М. Кацала

Георгій Горлач

ДМШ № 1, м. Суми

Владислав Саган

Львівська державна музична школа № 8

Лука Шевеленко

Мелітопольська музична школа № 1

Валерія Літвінцова

КЗСМО «Музична школа № 12» КМР м. Кривий Ріг

Маркіян Пелешко

Львівська державна хорова школа   «Дударик» ім.М.Кацала

Катерина Плиска

Мукачівська ДШМ № 1 ім. Степана Мартона

Єлизавета Козорізенко

Глухівська школа мистецтв

ім. М. Березовського, Сумська обл.

Старша категорія Гран прі

Гран-Прі

Софія Лукашіва

Южненська школа мистецтв, Одеська обл.

І місце

Кирило Кадурін

Глухівська школа мистецтв

ім. М. Березовського, Сумська обл.

ІІ місце

Арина Португальська

ДМШ № 4, м. Херсон

Петро Грігорян

КДШМ № 2 ім. Вериківського,

м. Київ

Кирило Федосєєв

Кіровоградська муз. школа № 3

Поліна Гултурян

ДМШ № 27, м. Київ

ІІІ місце

Катерина Павленко

Харківська ССМШІ ім. Алішера Моргенштерна

Дар’я Афанасьєва

Мирноградська музична школа, Донецька обл.

Дар’я Будихіна

КПНЗ 2Дитяча музична школа № 7 м. Одеси».

Марина Баздирєва

ХСШ № 133 «Ліцей мистецтв»,

м. Харків.

Поліна Іващенко

Кременчуцька ДМШ № 1, Полтавська обл.

Владислав Шишканюк

КПНЗ «ДМШ № 13, м. Одеси»

Віталіна Данилець

Трускавецька школа мистецтв

ім. Р.Савицького, Львівська обл.

Дипломант

Олена Сліпченко

КПСМНЗ «Школа мистецтв

м. Курахове», Донецька обл.

Єлизавета Закотій

Шосткинська ДШМ, Сумська обл.

Христина Варешко

Львівська ДМШ № 2

Дарія Собко

Кролевецька ДШМ, Сумська обл.

Ольга Ведмеденко

Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв ім.Р.Кириченко»

Данило Олейниченко

КЗ ПСМНЗ «Мистецька школа № 2»

Юлія Овакімян

Шосткинська ДШМ, Сумська обл.

Софія Сіда

КЗ «Сумська ДМШ № 1»

Софія Садова

Шосткинська ДШМ, Сумська обл.

 

 

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56