ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ: ВИКОНУЄМО УРЯДОВУ ПОСТАНОВУ

 

Запрацюють маршрутні таксі, автостанція та дитячі садочки – якщо все буде добре.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», враховуючи рішення обласної та міської комісії ТБНС, у Глухові запроваджується послаблення протиепідемічних заходів.

З 23 травня автостанція м. Глухова відновлює свою роботу.

З 25 травня вийдуть у рейси міські маршрутні таксі- відповідно до затвердженого графіку руху та враховуючи Постанову Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).»

З 25 травня розпочинається підготовка до відновлення роботи закладів дошкільної освіти міста відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».Кожен заклад дошкільної освіти комісійно буде обстежено до 28 травня.

З 1 червня 2020 року дитячі садочки відновлять роботу, ЯКЩО БУДУТЬ ВИКОНАНІ ВСІ ВИМОГИ, зазначені у Постанові. Звертаємо увагу:в першу чергу заклад освіти буде приймати дітей, батьки яких офіційно працюють (за наявності медичної довідки про стан здоров’я дитини, отриманої у свого сімейного лікаря).

Також дозволяється діяльність готелів (крім хостелів) без ресторанів, проведення спортивних заходів без глядачів, у яких беруть участь до 50 осіб (або понад 50 осіб за погодженням з МОЗ України), а також проведення релігійних заходів за умови дотримання  відповідних вимог: перебування не більше 1 особи на 10 м кв. будівлі, де проводяться такі заходи,  проведення за можливості таких заходів на відкритому повітрі з дотриманням соціального дистанціювання, а також дотримання дистанціювання під час обрядових дій.

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56