ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ: ПРАЦЮЄМО ПО-НОВОМУ

sessiy5

Під час засідання 22 квітня 2020 року депутати ухвалили рішення «Про утворення постійних комісій Глухівської міської ради сьомого скликання та затвердження їх персонального складу».

Головою постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку став Олексій Савицький. Члени комісії: Тарас Сегеда, Дмитро Белінський, Володимир Гриб, Сергій Сорока, Тетяна Хоруженко, Юлія Сахошко, Олена Демішева.

Постійну комісію з питань містобудування, архітектури, регулювання земельних відносин, екології та власності очолила Тетяна Михайлик. Члени комісії: Сергій Буйков, Володимир Прокопенко, Лариса Новікова, Дмитро Стеценко.

Постійною комісією з питань управління житлово-комунальним господарством, транспорту, зв’язку, торгово-побутового обслуговування населення та розвитку підприємництва керуватиме Анатолій Москаленко. Члени комісії: Андрій Карлов, Сергій Степаненко, Тетяна Смирнова, Анатолій Рудоконога, Інна Савицька.

Керівником постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді та соціального захисту населення стала Лариса Громак. Члени комісії: Елла Гурець, Ніна Ільїна, Алла Рябуха, Євген Скрипник, Петро Товстуха, Віктор Заїка.

На чолі постійної комісії з питань місцевого самоврядування, дотримання законності, правопорядку, регламенту, депутатської етики та запобігання корупції стоїть Ніна Нанай. Члени комісії: Анатолій Кіяшко, Микола Халявко, Світлана Попова, Сергій Крючков, Олександр Назаров.