НА ГЛУХІВЩИНІ ДЛЯ РОДИНИ ЗАГИБЛОЇ ЧЕРЕЗ БОЙОВІ ДІЇ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ ВИПЛАТИВ ОДНОРАЗОВУ ДОПОМОГУ

У випадку травмування внаслідок бойових дій страховий захист від Фонду соціального страхування України отримують не лише постраждалі працівники, але і їх родини та утриманці. З початку повномасштабного вторгнення ФССУ призначив для них уже 9 мільйонів гривень одноразових допомог, окремо призначено також щомісячні страхові виплати. Зокрема, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області нарахувало 855,4 тис грн одноразових допомог.
На превеликий жаль, але є випадок загибелі застрахованої особи і по Глухівщині. Працівники Глухівського відділення Фонду соціального страхування України взяли участь у розслідуванні цього нещасного випадку, вже нарахована і профінансована одноразова допомога сім‘ї потерпілого.
Середній розмір одноразової допомоги на Сумщині для родини загиблого внаслідок бойових дій працівника склав 252,1 тисячі гривень.
Середня сума одноразової допомоги утриманцю загиблого склала 49,6 тисячі гривень. Для кожного з них, а також для осіб, які не перебували на утриманні померлого, однак мали на це право, управління нарахувало також щомісячні страхові виплати.
Середній розмір одноразової допомоги в Україні від Фонду для родини загиблого внаслідок бойових дій працівника склав 248,9 тисячі гривень.
Середня сума одноразової допомоги утриманцю загиблого склала 49,7 тисячі гривень. Для кожного з них, а також для осіб, які не перебували на утриманні померлого, однак мали на це право, Фондом нарахував також щомісячні страхові виплати.
Також Фондом соціального страхування України компенсуються витрати на поховання загиблих внаслідок ведення бойових дій застрахованих осіб.
Зазначимо, одноразова допомога сім’ї потерпілого виплачується у сумі, що дорівнює 100 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату. Одноразова допомога кожній особі, яка перебувала на його утриманні, виплачується у сумі, що дорівнює 20 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату.

 

Друк

gerb sayt2024 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області