ЗБІЛЬШИВСЯ РОЗМІР ЩОМІСЯЧНИХ КОМПЕНСАЦІЙ ЗА ЗДІЙСНЕННЯ ДОГЛЯДУ ЗА ПОТЕРПІЛИМИ

З 01 жовтня було збільшено мінімальний розмір витрат на здійснення медичного і стороннього догляду за потерпілими на виробництві, які у повному обсязі компенсує Фонд соціального страхування України.
Виплати за цим напрямом збільшились у зв’язку із зростанням з 01 жовтня 2022 року розміру мінімальної заробітної плати з 6 500 грн до 6 700 гривень.
Медико-соціальні послуги фінансуються Фондом, аби забезпечити людину, яка набула інвалідності, необхідною допомогою – від щоденних візитів медичного персоналу для проведення процедур до сторонньої допомоги в побутових справах, як-от приготування та приймання їжі. Ці виплати здійснюються для осіб з інвалідністю, яким МСЕК визначена відповідна потреба, щомісячно.
Тож з 01 жовтня для усіх потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які потребують догляду чи допомоги в побутовому обслуговуванні, розмір компенсацій витрат від ФССУ на медико-соціальні послуги щомісяця складає:
  • спеціальний медичний догляд– сума витрат на місяць 6700 грн (розмір мінімальної заробітної плати);
  • постійний сторонній догляд – сума витрат на місяць 3350 грн (розмір половини мінімальної заробітної плати);
  • побутове обслуговування – сума витрат на місяць 1675 грн (розмір чверті мінімальної заробітної плати).
Раніше ці витрати становили 6 500 грн, 3 250 грн і 1 625 грн відповідно.
Зазначені виплати здійснюються у наступному місяці за попередній, тож підвищені виплати потерпілі на виробництві отримають у листопаді 2022 року за жовтень 2022.

Друк

gerb sayt2024 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області