Нормативна грошова оцінка міста Глухів Сумської області

З метою регулювання земельних відносин та підвищення ефективності використання земель в місті Глухові рішенням сесії Глухівської міської ради від 07.07.2021 року №268 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Глухів Глухівська міська рада Глухівський район Сумська область» затверджено нормативну грошову оцінку міста Глухів Сумської області, згідно з якою середня (базова) вартість 1 м2 земель міста складає 157,73 гривень в цінах станом на 01.01.2020 року.
Нормативна грошова оцінка земель міста Глухів Сумської області  буде введена в дію з 01.01.2022 року.
Рішення Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Глухів cloud download 1 featured 2