Для громадян

1. Щоденний прийом громадян для надання консультативних
  2. послуг населенню проводить головний спеціаліст організаційно-контрольного відділу апарату Глухівської міської ради   та її виконавчого комітету Жаровська Аліна Олександрівна в робочі дні з 8-00 до 17-00 в каб. № 8. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.
  3. З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.
  4. Консультації також можна отримати за телефоном: 3-27-56.
  5. В організаційно-контрольному відділі апарату Глухівської міської ради   та її виконавчого комітету Вам нададуть допомогу в поданні до керівництва Глухівської міської ради та її виконавчого комітету оформленого належним чином письмового звернення.
  6. Попередній запис громадян на прийом з особистих питань до міського голови у здійснює головний спеціаліст організаційно-контрольного відділу апарату Глухівської міської ради та її виконавчого комітету. Запис проводиться в разі якщо громадянин звертався письмово або на особистому прийомі до профільного заступника, але питання залишилось не вирішеним по суті.
  7. Відповідно до статті 20 Закону України «Про звернення громадян» звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.
  8. Адреса органів вищої влади:

01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2, Кабінет Міністрів України.
01220, м. Київ, вул. Банкова, 11, Офіс Президента України.

ЗРАЗОК НАПИСАННЯ ЗВЕРНЕННЯ

Міському голові
                                        Надії ВАЙЛО

Або:
                                                                                                             Заступнику міського голови
                                                                                                             (Власне ім’я, прізвище)

Прізвище, ім’я, по – батькові заявника
                                                                                                             адреса проживання
                                                                                                             контактний телефон

1. Викласти суть питання.
  2. Відобразити результати попереднього  розгляду, якщо такий був.
  3. Зазначити, яка була допомога.

Дата подання звернення                                                                   Підпис заявника

До звернення можуть бути долучені копії документів, необхідних для розгляду.

Звернення подається громадянином особисто або через уповноважену на те особу чи надсилається поштою.