ДЕМІШЕВА

•   Посада - Секретар міської ради
  •   Дата народження -25 травня 1985 року
  •   Місце народження - Сумська область, Путивльський район, смт. Новослобідка
  •   Освіта - Вища з 2002 року по 2007 роки навчалась у Сумському національному аграрному університеті за спеціальність «Облік-аудит»
  •   Телефон роб. (05444) 2-26-17
  •   Облікова картка
Декларація

Список депутатів Глухівської міської ради сьомого скликання

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Електронна адреса (за наявності)

Бурлака Юрій Олександрович

Белінський Дмитро Олександрович