Інформуємо безробітних

Глухівська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості продовжує тісно співпрацювати з «Глухівським бюро правової допомоги» Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

З метою підвищення інформованості незайнятого населення щодо запобігання нелегальній трудовій міграції та сприяння легальній зайнятості, 22.01.2020 року у Глухівській філії пройшов черговий інформаційний семінар за участю головного спеціаліста відділу «Глухівського бюро правової допомоги» Топрикіна О.С.

У рамках семінару обговорювалися основні характеристики трудової міграції, причини її виникнення та небезпечні наслідки нелегальної міграції для сім’ї, особистості, суспільства.

Також наприкінці заходу присутнім були надані інформаційні буклети. Отримані знання стануть у нагоді шукачам роботи, допоможуть бути обізнаними.