Інформуємо безробітних

10 грудня 2019 року у Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості пройшов інформаційний семінар для безробітних за участю головного спеціаліста відділу «Глухівського бюро правової допомоги» Олександра Топрикіна.

120910

На зустрічі обговорювалося питання щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. Присутні дізналися, що участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу, а також є джерелом додаткового прибутку та засобом переходу до постійного працевлаштування.

Підсумовуючи, спеціаліст наголосив, що такі види робіт не тільки приносять суспільну користь та сприяють соціально-економічному розвитку, але надають безробітним можливість отримати додаткові доходи та мотивацію для подальшого працевлаштування.