Нагадуємо, що на сайті державної служби зайнятості діє «Електронний кабінет безробітного»!

«Електронним кабінетом безробітного» можуть скористатися не лише зареєстровані безробітні, але і зайняті особи та шукачі роботи. Тут можна створити власне резюме, знайти підходящу роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, скористатися сервісами профорієнтаційної платформи, переглянути відповідну чинну законодавчу базу, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. Також користувач персонального кабінету може дистанційно переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи та записатися на ті з них, що його зацікавили.

Такий ресурс доступний не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple. Скористатись сервісами можна за посиланням