Графік особистого прийому громадян керівництвом Глухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області

Дні тижня

вул. Спортивна, 9

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ

ПОЗАЧЕРГОВО                                                  ПЕРШОЧЕРГОВО

-  інваліди І та ІІ групи;                            -  жінки, яким присвоєно почесне

-  інваліди війни та                                        звання «Мати-героїня»;

прирівняні до них особи;                   -  Герої Соціалістичної праці, Герої Радянського

-  учасники АТО.                                           Союзу, Герої України;

-  учасники бойових дій.

Відповідно до Порядку організації і проведення особистого прийому громадян, “гарячої” телефонної лінії в  Глухівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області, затвердженому наказом управління 22 липня 2014 р. № 172 (зі змінами, внесеними відповідно до наказу управління від 01.10.2015 № 102) для запису на особистий прийом керівництвом управління та участі в особистому прийомі громадяни пред’являють документи, що посвідчують їх особу, а в разі представлення інтересів інших осіб – також документи, що підтверджують відповідні повноваження.