Крафтові виробники Глухівщини, долучайтеся!

Запрошуємо крафтових виробників Глухівщини долучитися до проєкту «Зроблено в Україні» та «Купуй Українське» Агенція регіонального розвитку Сумської області та ГО «БА «4Бізнес» впроваджують проєкт в рамках ініціативи президента «Зроблено в Україні» та «Купуй Українське». Метою проєкту є популяризація крафтових виробників Сумщини серед місцевих мешканців, по всій території України та за її межами.
Громадська організація «Бізнес Асоціація «4Бізнес» оголошує відбір крафтових виробників Сумщини.
Топ-50 виробників увійдуть до каталогу, який буде розповсюджений по всій країні та за її межами. Відібрані учасники отримають можливість:
  • Зробити безкоштовну фотосесію крафтової продукції.
  • Взяти безкоштовну участь у ярмарках у Сумах, Львові, Івано-Франківську та іншихмістах України.
  • Залучити ресурси для розвитку крафту Сумщини.
Проєкт реалізується в рамках Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD, який впроваджується за підтримки Швейцарії компанією NIRAS Sweden AB.
Форма реєстрації: https://forms.gle/MitmU5ygXijfK6C27