БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ

⯑⯑⯑ Запрошуємо активно долучатись до прибирання всі організації і підприємства, жителів приватного сектору і багатоповерхового сектору.
bu1
Для нас, українців, чистота і порядок – це прояв справжньої любові до рідного краю. Наш патріотизм – у квітучих клумбах, підметених тротуарах і відсортованих побутових відходах.
bu2
Щороку міська рада вказувала суми штрафів за порушення правил благоустрою, нагадувала про відповідальність. Сьогодні, під час війни, порядок на вулицях прикордонних міст і сіл – це своєрідний символ нашого духу.
⯑ Зараз організовано вивозиться сміття з кладовищ, парків, вулиць.
bu3
⯑ Щодо традиційних суботників, толок, чистих четвергів та інших форм масової участі громадян у прибиранні території, то в цьому році вони максимально обмежаться. Все приберемо без зайвого шуму.
⯑ І насамкінець про дороги: ямковий ремонт у Глухові розпочнемо з наступного тижня. Першою зробиться вулиця Ціолковського.
bu4