Готується «ПРОФЕСІОНАЛ 2021 року»

⯑ Знаєте ініціативних, творчих, креативних, відданих, працелюбних і відповідальних людей, які відзначились у 2021 році? Хочете бачити їх номінантами конкурсу «Професіонал року»?
З метою відзначення видатних і талановитих особистостей, інтелектуальної та професійної еліти Глухівської міської ради, нагородження громадян за вагомі досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності виконавчий комітет Глухівської міської ради оголошує конкурс «ПРОФЕСІОНАЛ 2021 року» за номінаціями:
✅ «Сільське господарство»
✅ «Житлово-комунальне господарство»
✅ «Медицина – моє покликання»
✅ «Лікар року»
✅ «Батьківщина. Честь. Гідність»
✅ «Відданість справі»
✅ «Торгівля і сфера послуг»
✅ «Соціальний захист»
✅ «Серце віддане дітям»
✅ «Викладач року»
✅ «Вчитель року»
✅ «Вихователь року»
✅ «Позашкільна освіта»
✅ «Не словом, а ділом»
✅ «Культура та аматорське мистецтво»
✅ «Музичне мистецтво»
✅ «Фізична культура та спорт»
✅ «Перемагаємо разом»
✅ «Талант року»
✅ «Ініціативний працівник громади»
✅ «Наукова діяльність»
Нагородні листи, характеристики, клопотання та інші документи, що підтверджують особисті заслуги і вагомі професійні досягнення претендентів на звання «Професіонал 2021 року», подаються до організаційно-контрольного відділу апарату Глухівської міської ради та її виконавчого комітету до 14 січня 2022 року за адресою: вул. Шевченка, 6, кабінет № 12.
За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 2-51-01.