ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ

З метою ознайомлення з поняттями «гендер», «гендерна рівність», основами гендерно-правового законодавства України, сприяння формуванню гендерної культури та подоланню стереотипів щодо ролі та місця жінок та чоловіків у суспільстві, виховання соціально – компетентної, толерантної особистості 23.03.2021 року фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради, Тетяною Разіною  був проведений захід «Ми –різні, ми - рівні» для студентів Глухівського вищого професійного училища.

Під час заходу були проведені інтерактивні вправи, які дали можливість студентам краще пізнати один одного, розуміти і поважати товариша, оцінювати власну поведінку з позицій толерантності, сприяли розвитку почуття колективізму. Кожен мав можливість представити себе як неповторну особистість зі своїми смаками та уподобаннями, позитивними та негативними рисами. Усвідомлення того, що ніхто не є кращим чи гіршим – усі різні та  кожен учасник заходу дійшов висновку, що хоч вони і різні, але мають багато спільних рис. І не має значення, до якої статі належить людина, у житті відкриваються рівні можливості для професійних якостей, для талантів, для гармонійного розвитку особистості. Головне завжди плекати в собі такі риси, як: милосердя, людяність, порядність, сердечність, доброту.
Наприкінці заходу кожен учасник заходу отримав буклет з гендерної тематики.
За інформацією територіального
центру соціального обслуговування