ПРО НАРАХУВАННЯ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ

ПРО НАРАХУВАННЯ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ЛЮТОМУ 2021 РОЦІ

Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради щодо нарахування пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у лютому 2021 року інформує.

У лютому 2021 року газопостачальними підприємствами встановлені нові ціни на природний газ, спожитий населенням у січні 2021 року.
Міністерством соціальної політики України листом від 15.02.2021№ 2807/0/2-21/56 повідомлено про необхідність проведення перерахунку нарахованих житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за січень 2021 року під час нарахування пільг та житлових субсидій за лютий 2021 року.
При цьому, якщо розмір житлової субсидії у лютому становитиме нуль гривень, виставлення громадянам вимоги щодо повернення надміру перерахованої (виплаченої)  суми житлової субсидії за січень 2021 року буде відтерміноване до завершення опалювального сезону.
Якщо за результатами проведеного перерахунку сума надміру виплачених коштів за січень 2021 року перевищує суму нарахованих пільг/житлової субсидії за лютий  2021 року, то залишок надміру виплачених коштів необхідно буде утримати з нарахувань за березень, а за потреби - за квітень 2021 року.