НОВОРІЧНА КАЗКА

 

У ці святкові, передноворічні дні і малих, і деяких дорослих об’єднує дещо спільне – віра у справжнє диво та віра у новорічну казку. 
Саме таку казку подарували цього року Дід Мороз та Снігуронька, які завітали в гості до вихованців Глухівського міського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю. Прикрашена ялинка, різнокольорові ліхтарики, білосніжні сніжинки та щирі посмішки на обличчях дітей та їхніх батьків стали для Діда Мороза та Снігуроньки найкращим підтвердженням того, яку чарівну атмосферу приносить Новий рік у кожну домівку. 

1

Усі дітки, в очікуванні Діда Мороза та Снігуроньки, підготували свої дарунки гостям. Приємною несподіванкою для новорічних героїв стали чудові віршики, дзвінкі пісні, запальні танці та надзвичайно красиві костюми, в яких малеча зустрічала своїх гостей. Для кожної дитини казкові герої підготували новорічні загадки, а за вірні відповіді дарували чарівну цукерку, яка здійснює найзаповітніші дитячі мрії, а Дід Мороз за чудові таланти, які показали діти, дарував солодкі подарунки. 

І хлопчикам, і дівчаткам хотілося подовше спілкуватися з Дідом Морозом та Снігуронькою. Новорічна казка стала чарівним дійством на межі старого 2020 та нового 2021 років. Сподіваємося, що вона сподобалася дітям та закарбується у їхній пам’яті, як прекрасний спогад дитинства.

Від імені вихованців, батьків та працівників реабілітаційного центру висловлюємо щиру вдячність міському голові Надії Вайло за новорічні подарунки .

3

Тамара Ярина, директор Глухівського міського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова 
Вайло Надія Олексіївна

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56