Глухів з бюджетом. Депутати міської ради проголосували за бюджет

Сьогодні, 24 грудня, на сесії Глухівської міської ради депутати прийняли бюджет територіальної громади на 2021 рік. Визначено, що доходи і видатки громади становитимуть 274,4 млн грн.

За це рішення проголосували одноголосно всі присутні 23 депутати та міський голова.

decabr1

Напередодні на комісіях депутати довго обговорювали головний фінансовий бюджет громади, тож у сесійній залі особливих дебатів не було. Депутати просили, наприклад, детальну розшифровку деяких позицій документа (Роман Горобко) та внесли пропозицію звернутись до обласної ради з проханням фінансування ремонту вулиці (Анатолій Москаленко). Голова профільної комісії Анатолій Литвиненко підкреслив, що цей документ свого роду компроміс, бо далеко не всі пропозиції будуть профінансовані через обмеженість коштів. Він висловив загальну позицію депутатів, що є питання, які треба вирішувати разом із сусідніми громадами – це забезпечення міської лікарні, де лікуються і жителі Березівської, Шалигинської та Есманьської  територіальних громад.

 

decabrВ свою чергу міський голова Надія Вайло подякувала депутатам за роботу. Вона підкреслила, що 2021 рік не буде легким, у громади багато проблем, а фінансів – не дуже, тож цей кошторис не можна назвати прекрасним. «Ми гарантуємо, що кожна копійка буде використана ефективно, ми будемо контролювати всі видатки… Також будемо шукати додаткові шляхи наповнення бюджету. Якщо не буде великих катаклізмів, можливо, вдасться зробити трохи більше запланованого», - сказала вона. Із основних планів розвитку, вона назвала ремонт ЦНАПу і облаштування прилеглої території, встановлення відеоспостереження, закінчення ремонту у сквері Шевченка, роботи на міському стадіоні.

Також депутати проголосували за інші важливі питання. Зокрема, затверджено Статут та структуру КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», створено нову комунальну установу «Центр надання соціальних послуг», збільшено кількість співробітників у міському центрі фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», затверджено енерго- та екологоефективність схеми теплопостачання.

Також внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста на 2019 та наступні 2020-2021 роки та до Комплексної міської програми «Здоров’я глухівчан». Депутати також дали дозвіл виплатити премії у грудні в розмірі посадового окладу міському голові Н.Вайло та в.о. директора міської лікарні С.Носкова.

З усіма рішеннями першого пленарного засідання другої сесії Глухівської міської ради восьмого скликання можна ознайомитись на сайті міської ради у розділі «Документи».

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова 
Вайло Надія Олексіївна

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56