Тим, хто дбає про культурний розвиток громади

Секретар Глухівської міської ради Юрій Бурлака привітав працівників сфери культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом.

- Професія працівників культури та покликання майстрів народного мистецтва – особливі, тому, що дарують людям хвилини радості, спілкування зі світом прекрасного, наповнюють душі високими та світлими почуттями, допомагають долати труднощі сьогодення, - звернувся до винуватців свята Юрій Олександрович.

kultura
Також він висловив слова щирої вдячності за високе та невтомне служіння мистецтву, творчий пошук, професіоналізм, прагнення дарувати людям свій талант, збереження та примноження культурної спадщини й побажав усім працівникам культури та майстрам народного мистецтва міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпної наснаги, мистецьких злетів і реалізації творчих проєктів!
Почесними грамотами Глухівської міської ради за активну культурно-мистецьку діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток аматорського мистецтва нагородили Віктора Бірюкова, концертмейстера Глухівського міського палацу культури; Тетяну Карпенко, керівника зразкової дитячої естрадної студії «Добрий вечір» Глухівського МПК; Наталію Тутук, солістку Глухівського МПК. За високу професійну майстерність, вагомий внесок в естетичне виховання учнів грамоти отримали викладачі КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. Максима Березовського»: Крістіна Алексієнко та Тетяна Тохтамиш (хорове відділення), Олександра Дашко (відділ образотворчого мистецтва).
Працівника й учасника оркестру народних інструментів КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. Максима Березовського» Леоніда Мартиненка відзначили за багаторічну працю, сумлінне виконання своїх обов’язків і з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.