Запитували? Відповідаємо!

Відповіді фахівців

21.03.2013

Мешканці провулків Ушинського та Радянського звернулися з пропозицією щодо встановлення біля брами  будинку по вул. Терещенків, 55 контейнерів для сміття з метою попередження утворення стихійного звалища.

Розташування контейнерного майданчика в даному місці суперечить  вимогам  пункту 2.8 Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць.

Схемою розміщення  контейнерних майданчиків  для збору твердих побутових відходів мешканців житлових будинків по вул. Києво-Московській, 36-38 та Терещенків, 55 з урахуванням зазначених норм та  зручного під’їзду сміттєвозу, передбачено розміщення контейнерів біля провулку Радянського з тильної сторони магазину «Олімп»

18.03.2013

Заявник Т. просить надати роз’яснення щодо законності закріплення супутникових антен сусідом над його вікнами.

Відповідно до пункту 5.54 ДБН В. 2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення» визначено, що встановлені антенні пристрої систем ефірного, супутникового телебачення та зв’язку повинні розташовуватися в тих місцях, де вони не псують архітектурного вигляду будинку.

Розміщувати їх необхідно на дахах, з урахуванням додаткових механічних навантажень. Встановлення антен на фасадних стінках, балконах не допускається.