Вакантні посади

Про скасування проведення конкурсу

З метою удосконалення та оптимізації роботи відділу з питань державної реєстрації міської ради та через відсутність нагальної потреби у проведенні конкурсу на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації Глухівської міської ради, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скасувати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного реєстратора відділу з питань державної реєстрації Глухівської міської ради, оголошеного розпорядженням міського голови від 04.03.2020 № 43-ОД «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади».
  2. Організаційно-контрольному відділу апарату міської ради та її виконавчого комітету невідкладно:
  • розмістити повідомлення про скасування проведення конкурсу на офіційному сайті Глухівської міської ради;
  • повідомити осіб, які подали документи для участі в конкурсі, про скасування проведення конкурсу.
  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 03.2020 № 43-ОД «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади».
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Карлова І.А.

Підстава: подання начальника відділу з питань державної реєстрації Глухівської міської ради Глазунова О.І. від 09.06.2020 № 8/01-27.