МАЛЕНЬКІ ЛЮДИ - ВЕЛИКІ СЕРЦЯ

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги, це прекрасне свято радості та надії.

Цей день для дорослих є нагадуванням про захист прав наших дітей на життя, свободу думки, на освіту, відпочинок, дозвілля. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення всіх мрій та сподівань, і заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди.

Саме 1 червня в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося веселе, захопливе свято. До вихованців Центру завітали казкові герої , чим дуже розвеселили не лише дітей, але й дорослих, які не менш захопливо спостерігали за дійством, що розгорталося на сцені. Актори розважали дітей, а дітки в свою чергу мали змогу показати свої таланти, які вони розвивають безпосередньо у стінах Центру. А саме, вони співали, танцювали, грали в різноманітні ігри і просто веселилися, за що отримали від міського голови Мішеля Терещенко та постійних спонсорів солодкі подарунки.

На святі були присутні: вихованці, батьки та працівники Центру. Також, на свято завітали почесні гості:виконуюча обов’язки начальника управління соціального захисту населення, представник ТОВ «Велетень», керуюча відділенням «Ощадбанку» в місті Глухові, представники політичних партій. Гості привітали дітей зі святом та передали Центру іграшки .
   А закінчилося свято шоу «Мильних бульбашок» у виконанні Тетяни Ланіної та розвагами на батутах, яке безкоштовно надали дітям представники церкви «Віра. Надія. Любов.».
   Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів щиро дякує всім, хто долучився до організації цього свята з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та надав матеріальну допомоги для його проведення.

За інформацією  Глухівського міського центру оціальної реабілітації дітей-інвалідів