ПЛР-ТЕСТ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ

Глухівчани можуть пройти платне обстеження на коронавірус у Сумах.

Передусім це стосується осіб, які перетнули кордон (прибули з держави або є громадянами держави зі значним поширенням COVID-19) та бажають припинити самоізоляцію чи обсервацію, та тих, хто потребує обстеження на SARS CoV-2 у зв’язку з виїздом за кордон. Також тест на виявлення вірусу SARS CoV-2 методом ПЛР може зробити кожен бажаючий.
Для цього слід звернутися до вірусологічної лабораторії ДУ «Сумський ОЛЦ МОЗ України» за адресою: м. Суми, вул. Привокзальна, 27 (вхід із двору за вказівником).

Вартість обстеження за зверненням громадян становить 997,78 грн (з ПДВ).
Оплата здійснюється на рахунок:
Одержувач: Державна установа «Сумський обласний
лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»
р/р UA848201720313291001201084481
Держказначейська служба України, м. Київ
Код 38523259
Інд № 385232518199
Код доходів *;25010100
Призначення платежу: за ПЛР коронавірус.

На обстеження необхідно прийти з підтвердженням оплати. Перед візитом до фахівців лабораторії слід утриматися від прийому їжі та пиття протягом 2-х годин.
Обстеження тривають щоденно в робочі дні (з понеділка по п’ятницю) з 8:30 до 10:30. Дослідження будуть проводитись у порядку черговості надходження зразків до лабораторії. Результати видають якнайшвидше, але не пізніше 72 год.
У разі самоізоляції особи, що перетнула кордон, з використанням електронного сервісу «Дій вдома» після проведення тестування й отримання негативного результату лабораторія заповнює оn-line форму, яка автоматично передається до Міністерства цифрової трансформації. Підставою для припинення самоізоляції є сповіщення особи через додаток «Дій вдома».
Під час обстеження у зв’язку з виїздом за кордон важливу роль відіграє чітке вказання державною мовою (за паспортом) прізвища, ім’я, по-батькові й адреси. Результат лабораторного дослідження видається державною мовою.
За необхідності отримати результат лабораторного дослідження можна у чергового ДУ «Сумський ОЛЦ МОЗ України», вул. Привокзальна, 27, (1-й поверх, фойє) з 8:30 до 16:00 за умови пред’явлення документу, що посвідчує особу. Попередньо з’ясувати наявність результату можна за тел.: (0542) 25-00-01.

Громадяни, яких на ПЛР-тестування направляють лікарі з діагностичною метою, за епідемічними показами чи з інших причин, визначених Наказом Міністерства охорони здоров’я, як і раніше проходять обстеження на виявлення вірусу SARS CoV-2 безкоштовно.
У разі виникнення питань можна звернутися на гарячу лінію ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» за тел.: 095 142 54 98.