ШАНС СТАТИ ПРОФЕСІЙНИМ УПРАВЛІНЦЕМ

13 серпня 2020 року відбулася чергова апаратна нарада під головуванням секретаря Глухівської міської ради Юрія Бурлаки.

На початку засідання представники Сумського національного аграрного університету запросили присутніх підвищити власний професійний рівень, пройшовши навчання за магістерською освітньою програмою «Регіональне управління». Декан факультету економіки та менеджменту СНАУ Наталія Строченко повідомила, що з 5 серпня 2020 року заклад розпочинає прийом документів на навчання за освітньою програмою «Регіональне управління» (спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування, освітній рівень магістр, заочна форма навчання). Зробивши акцент на тому, що управлінці повинні мати професійну освіту, розповіла про особливості цьогорічної вступної кампанії та наголосила, що СНАУ налаштований на співпрацю та готовий усіляко сприяти тим, хто захоче здобувати нові знання.

У свою чергу начальник відділу з правової та внутрішньої політики міської ради Марія Степанова озвучила звіт про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті міськради за І півріччя 2020 року. За цей час було проведено 4 засідання, розглянуто 17 справ, які стосувалися порушення державних стандартів норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів; порушення правил тримання собак і котів; порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами; доведення неповнолітнього до стану сп'яніння; завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб; розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві (на робочих місцях, у приміщеннях і на території підприємств, установ, організацій) або перебування на роботі в нетверезому стані.

Завідуюча Глухівського відділу Сумського лабораторного центру МОЗ України Марина Матвієнко серед іншого озвучила проблему, якої раніше в Глухові не було, принаймні в таких масштабах: у житлових будинках почали фіксувати велику кількість гризунів, причому мова йде про пацюків. Марина Леонідівна нагадала, що самостійно труїти цих непроханих гостей у багатоповерхівках небезпечно, тож закликала містян, які мають таку проблему, звертатися до керуючих компаній, а ті вже мають укласти відповідний договір з Глухівським відділом Сумського лабораторного центру МОЗ України.

В. о. начальника управління соціального захисту населення Сергій Сорока повідомив, що минулого тижня в рамках роботи інформаційної платформи «Допомога поруч», за участі Товариства Червоного Хреста України одиноким людям похилого віку й особам з інвалідністю вручили 193 пакунки з продуктами харчування та засобами гігієни.

В. о. начальника управління ЖКГ та містобудування Роман Пархоменко запевнив, що тендер на капітальний ремонт вулиці Пушкіна на відрізку від вул. Терещенків до вул. Шевченка вже оголошено. Хто саме виконуватиме роботи, стане відомо ближче до кінця місяця.