ВІДПОЧИВАЙМО З РОЗУМОМ

10 липня 2020 року відбулося позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З огляду на фактичний рівень захворюваності на коронавірус у Сумській області, у Глухові дозволили роботу деяких закладів фізичної культури та спорту з урахуванням вимог «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»в редакції постанови Головного державного санітарного лікаря України від 03.07.20 року № 40.

teb

Натомість, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 8 липня 2020 р. №588, ЗАБОРОНЕНО роботу з 23:00 до 7:00 розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетерії, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів і крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень і замовлень на винос.
Контролювати дотримання суб’єктами господарської діяльності протиепідемічних заходів буде мобільна група - в тому числі в неробочий (вечірній) час і вихідні дні.
Також під час засідання розглянули питання про попередження захворюваності населення міста Глухова на ботулізм. Оскільки в місті є підтверджений випадок цього захворювання (побутовий ботулізм), ухвалили рішення забезпечити неухильне виконання вимог чинного законодавства щодо проведення ветеринарно-санітарної експертизи харчових продуктів, які реалізуються на продовольчому ринку, дотримання належних умов для їх зберігання та реалізації, правил особистої гігієни персоналу. Також Глухівське міськрайонне управління Держпродспоживслужби у Сумській області, управління соціально-економічного розвитку міської ради, дирекції міських ринків мають не допускати випадків реалізації на ринках в’яленої, копченої, солоної риби, м’ясних, рибних, грибних, овочевих консервів, виготовлених у домашніх умовах).