ПЕРША ХВИЛЯ

У Глухівській міській раді відбулося вручення сертифікатів експертам з інституційного аудиту закладів освіти Сумщини.

Начальник управління Державної служби якості освіти у Сумській області Алла Рябуха та секретар Глухівської міської ради Юрій Бурлака привітали перших експертів з інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти. Після завершення навчання сертифікати встановленого зразка отримали й представниці Глухова: Наталія Давиденко, Олена Курган, Валентина Сокол, Ірина Терещенко.

osvita
На базі СумДПУ імені А.С. Макаренка директори, заступники директорів закладів освіти та спеціалісти органів управління освітою опрацювали нормативно-правову базу з питань створення та розбудови системи забезпечення якості освіти й державного нагляду (контролю) у закладах загальної середньої освіти; набули навичок компетентного проведення інституційного аудиту за допомогою відповідного інструментарію, розробленого Державною службою якості освіти України; відпрацювали уміння формування висновків і надання рекомендацій щодо покращення стану якості освіти в кожній конкретній школі.