Про нові обмеження під час карантину та НС

 

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Глухівської міської ради від 25 березня.
ВИРІШИЛИ:

- Заборонити на території міста Глухова на період дії карантину незалежно від форм власності та підпорядкування з 0.00 год. 29.03.2020:
- Роботу продовольчих та речових ринків; 
- Роботу об’єктів пересувної роздрібної торгівлі (рухомі транспортні засоби для торгівлі, ємності, діжки, лотки, столики тощо); 
- Роботу тимчасових споруд по реалізації цигарок, тютюну та тютюнових виробів, безалкогольних напоїв (чай, кава тощо), що виготовляються, продуктів швидкого харчування (млинці, шаурма, хот-догі тощо), що виготовляються;
- У торговельних закладах та закладах громадського харчування реалізацію безалкогольних напоїв (чай, кава тощо), що виготовляються, продуктів швидкого харчування (млинці, шаурма, хот-догі тощо), що виготовляються, крім адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ на території міста Глухова на період дії карантину продаж тільки в спеціалізованих магазинах з дотриманням всіх заходів карантинних обмежень насіння, саджанців, добрива та засобів захисту рослин.

Рішення комісії прийнято на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», враховуючи протокольне рішення позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 23.03.2020, з метою запобігання поширенню на території Глухівської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

ПРОТОКОЛ № 6

позачергового засідання міської комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

25 березня 2020 р.                                                                                             м. Глухів

 

ГОЛОВУВАВ: секретар міської ради, голова міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Демішева О.М.

ПРИСУТНІ: члени Глухівської міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі – міська комісія).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Про вжиття невідкладних заходів з протидії поширенню коронавірусу на території міста Глухова.

         СЛУХАЛИ:

Матвієнко А.В., заступник начальника Глухівського міськрайонного управління Головного управління Держспоживслужби в Сумській області;

ВИСТУПИЛИ: 

         Матвієнко М.Л., завідуюча Глухівським міськрайонним відділом ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України»;

               Кіяшко А.І., генеральний директор КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради;

       Панасенко В.Г., головний спеціаліст з питань НС та ЦЗН управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», враховуючи протокольне рішення позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 23.03.2020 (протокол №5), з метою запобігання поширенню на території Глухівської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19,

       ВИРІШИЛИ:

 1. Заборонити на території міста Глухова на період дії карантину незалежно від форм власності та підпорядкування з 0.00 год. 29.03.2020:
  • Роботу продовольчих та речових ринків;
  • Роботу об’єктів пересувної роздрібної торгівлі (рухомі транспортні засоби для торгівлі, ємності, діжки, лотки, столики тощо);
  • Роботу тимчасових споруд по реалізації цигарок, тютюну та тютюнових виробів, безалкогольних напоїв (чай, кава тощо), що виготовляються, продуктів швидкого харчування (млинці, шаурма, хот-догі тощо), що виготовляються;
  • У торговельних закладах та закладах громадського харчування реалізацію безалкогольних напоїв (чай, кава тощо), що виготовляються, продуктів швидкого харчування (млинці, шаурма, хот-догі тощо), що виготовляються, крім адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

                                                                  Термін: до закінчення терміну карантину

 1. Дозволяється на території міста Глухова на період дії карантину продаж тільки в спеціалізованих магазинах з дотриманням всіх заходів карантинних обмежень насіння, саджанців, добрива та засобів захисту рослин.

           Термін: до закінчення терміну карантину

 1. Генеральному директору КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради Кіяшко А.І., директору Глухівського міського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Ярині Т.І. будівлю Глухівського міського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю за адресою: м.Глухів, вул. Інститутська, 3, яка належить до комунальної власності територіальної громади міста Глухова, перепрофілювати для тимчасового розміщення медичного персоналу, який буде задіяний в роботі з хворими на COVID-19 в місті Глухів.

                                                                      Термін: до закінчення терміну карантину

 1. Управлінню соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради забезпечити інформування відповідних суб’єктів господарювання щодо вимог, зазначених у пунктах 1 і 2 протоколу.

                                               Термін: до 26.03.2020

 1. Глухівському міськрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, Глухівському відділу поліції ГУНП в Сумській області забезпечити виконання обмежувальних заходів (п.1 цього протоколу), а також встановити контроль за недопущенням стихійної торгівлі на території Глухівської міської ради.

                                                             Термін виконання: до закінчення терміну карантину

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови згідно розподілу повноважень.

 

Секретар міської ради, голова міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій                                                                                                                                                  Олена ДЕМІШЕВА

 Головний спеціаліст з питань НС та ЦЗН УЖКГМ міської ради, відповідальний секретар                                      

міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій                                                   Віктор ПАНАСЕНКО

 

 

 

 

 

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56