СВЯТО СМАЧНОЇ ПАСКИ І БОЖОЇ ЛАСКИ!

Христос Воскрес!

Радуймося щиро нині –

Бог дав щастя всій родині,

Бог дав радість нам з небес

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Величні великодні дзвони в церквах голосять всьому світові про те, що до нас прийшло Воскресіння  Ісуса Христа – найбільше  з християнських свят, яке символізує собою перемогу над силами темряви, зла, торжество прощення і примирення. Радісно і святково йдуть приготування до свята Великодня у Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Про те, як святкують Паску (Великдень) в Україні, як готуються до неї, які традиційні страви прикрашають святковий стіл, чим відрізняються писанки від крашанок,  дряпинки від мальованок - про все це дізналися вихованці Центру під час тематичного заняття, приуроченого до свята Великодня, яке провели студенти-практиканти Глухівського державного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Також на свято до дітей завітала керуюча відділенням «Ощадбанку» в місті Глухові  Людмила Золотарьова з пасхальними кулічами та писанками. Відвідувачі Центру разом з гостями виготовили пасхальні листівки для своїх батьків. Дуже приємно було бачити, якою радістю світяться очі дітей, коли вони самі прикрашали чудові листівки та писанки , адже кожна писанка – неповторна дитяча фантазія.

Тамара Ярина, директор

Глухівського міського центру