ПОДАРУНОК НА ПЕРШИЙ ЮВІЛЕЙ

Річницю заснування гуртка «Робототехніка» при Глухівському міському центрі позашкільної освіти вихованці відмітили на  Всеукраїнських змаганнях «Роботрафік 2020».

7 лютого 2020 року на базі НВК №141 «ОРТ» міста Києва пройшли Всеукраїнські змагання «Роботрафік 2020». Команди-переможці та призери обласних змагань з усієї України приїхали до Києва, щоб взяти участь у фінальному етапі конкурсу.

Сумську область, на змаганнях у старшій лізі представляла команда «Smart-choice» Глухівського МЦПО, до складу якої увійшли вихованці гуртка «Робототехніка»: Сагайдак Даніїл, Мінченко Богдан,  Антоненко Кирило та Мінченко Олександр (тренер Сагайдак Павло Миколайович).

1

Результатом кропіткої підготовки команди стали здобуті три І місця, одне ІІ та одне ІІІ місце в особистих заліках.  За підсумками змагань за всіма категоріями команда «Smart-choice» стала срібним призером змагань, виборовши ІІ місце. Команди-переможці та всі її учасники були нагороджені дипломами, кубками й цінними подарунками.

Юним робототехнікам від щирого серця бажаємо подальших успіхів та перемог у різноманітних конкурсах, виставках та змаганнях з робототехніки та STEM- освіті. 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56