Вітаємо службу пробації з ювілеєм!!!

5 лютого цього року відзначається перша ювілейна дата — 5-а річниця прийняття Закону України «Про пробацію». Так, 5 лютого 2015 року на засіданні пленарної сесії Верховної Ради України 230 голосами народних депутатів було прийнято Закон України «Про пробацію» (№ 160-VIII), який вступив у дію 27 серпня 2015 року.

Таким чином Верховна Рада України схвалила реальний крок у сфері наближення юстиції України до міжнародних стандартів і впровадження у державі принципово нової системи заходів кримінально-правового характеру — пробації.

Всі ці 5 років, і навіть більше,  пліч-о-пліч, з Глухівським міськрайонним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області співпрацює відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради, яке спільно з пробацією намагається змінити на краще життя громадян, які потрапили в складні життєві обставини і на грунті цього вчинили правопорушення.

У день професійного свята бажаємо колегам міцного здоров’я, плідної професійної діяльності, нових досягнень та здобутків. Нехай це свято надихає на нові досягнення та перемоги.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування  населення Глухівської міської ради