Презентація книги Анатолія Скульського «СПАС. Роздуми на порозі тонкого світу» в бібліотеці

    Субота 21 грудня в Глухівській районній бібліотеці вихідний день, та двері відчинені, в читальну залу зійшлося багато користувачів різного віку на презентацію книги Анатолія Скульського «СПАС. Роздуми на порозі тонкого світу». Книгу привезли з міста Миколаїв донька автора Анастасія Скульська та його учень і послідовник Іван Бор-Литвиненко.


       Це науково-популярне видання дає відповідь на запитання що ж то таке Спас, чому так зветься,чому він наш, автентичний, і яка його роль в історії не тільки Київської Русі, згодом Запорізької Січі, а й сучасної України.
       Презентацію вела сумчанка Ірина Панасенко, журналіст, головний редактор видавництва «Білий птах». І, як вона сказала, Глухів, як колишня гетьманська столиця Лівобережної України, та бібліотека, як найдревніша із публічних бібліотек України, були вибрані для презентації не випадково. Тут і до сьогодні витає козацький дух.
        Анатолій Максимович Скульський народився 15 січня 1938 року в місті Миколаєві, помер в листопаді 2016-го. А. Скульський – нащадок козацького роду, а згодом чумацького роду, поширювач глибинних знань одвічної психодуховної культури. Крім свого Роду, він ні в кого і ніде не навчався тому, що виклав у своїй книжці. Дочка автора оповіла присутнім багато цікавих фактів з біографії свого батька.
        А. М. Скульський говорив: «На жаль, а може, на щастя, я не можу сказати про те, що на мене зійшла якась благодать. Хоча елементи зняття інформації з інформаційного простору Землі присутні, і навіть присутні такою мірою, що я навчаю цьому людей, які приходять до мене, і ми займаємось тим, що називається Спасом».
        Іван Бор-Литвиненко докладно розповів про структуру книги. Складається вона з десяти розділів.     Перший розділ саме і пояснює психодуховну культуру «Спаса». Спасу можуть навчитися практично всі, та, як застережував прадід Анатолія Максимовича: «Якщо володієш ним, то допоможе тобі у скруті та горі, або у той час, коли хочеш допомогти другому. Та боронь Боже спробувати його у других цілях, згаснеш як свічка на вістрі». В родині Скульських від покоління до покоління передається Бойовий Козацький Спас. Хоч щодня ним користуватися не можна, бо організм не витримає величезного психічного навантаження.
         Другий, найбільший розділ, розкриває зовнішню та внутрішню будову організму людини. Тут є заповіт, який незадовго до смерті батько Анатолія Максимовича залишив для нього, де сформовані й основи характерництва, і мудрість простого, вільного духом народу, що населяв степ Північного Причорномор’я.
          У третьому розділі йдеться про поняття віртуального та реального світу.
 Що таке польові форми життя, прана, енергетичні згустки , духи, домовик, родовий Янгол, привиди та про багато інших понять ви дізнаєтесь, прочитавши четвертий розділ книги.
 Життя людини без рослин не можливе. Це стверджує п’ятий розділ.
 З позицій Спасу, предмети і споруди, що несуть на собі енергетичний заряд, є оберегами. Саме про них йдеться в шостому розділі.
         Дуже цікавий сьомий розділ. Тут мова йде про егрегор. Можливо, один із його видів і привів організаторів презентації саме в Глухів (це вже мої роздуми, бо вони відчули енергетичну спорідненість з нашим містом).
           Восьмий розділ - про взаємодію енергій, захист та самозахист, про енергетичний вплив з лікувальною метою.
        Думаю, всіх зацікавить дев’ятий розділ про ясновидіння.
 І в останньому розділі йдеться про дослідження елементів тонкого світу в культурних пам’ятках Стародавнього Єгипту, про таємниці великих єгипетських пірамід, загадки клінічної смерті, яку сам пережив Анатолій Скульський.
         Насамкінець в книзі розповідь про родовід сім’ї Скульських .
      Треба додати, що до кожного розділу Іван Бор-Литвиненко написав вірші, які сам натхненно прочитав.
      Присутні на заході не залишилися байдужими до книги і гостям довелося відповідати на їх численні запитання.     Щиро вдячні за дискусію Миколі Гурцю з Березівської ОТГ,  Анатолію Бойку (літературно-мистецьке об’єднання «Сіверщина»), Анатолію Мироненку, голові літературно-мистецького об’єднання «Звенигора», та усім присутнім, небайдужим до книги, мистецтва, патріотично-свідомим глухівчанам.

   Позитивних емоцій додали музичні виступи глухівчан Аліси Ковальової; Олексія Щербаня, голови літературно-мистецького об’єдання «Сіверщина»; Євгена та Тетяни Дзекелєвих з вихованцями Глухіського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, гумор від Петра Сидоренка. Всіх вразила хвацька майстерність Романа Дзекелєва, одного з керівників козацького клубу «Гарда» та його учнів Даниїла Дзекелєва і Матвія Маслюка.
        Книга Анатолія Скульського «СПАС.  Роздуми на порозі тонкого світу» тепер є і в Глухівській районній бібліотеці, і повірте - вона варта того, щоб її вивчити і застосувати поради у своєму житті. Написана вона не тільки в науковому стилі. Тут міститься багато цікавих спогадів автора, його роздумів, замальовок та світлин. Як писав сам Анатолій Максимович: «Маю надію, книга знайде свого читача, котрий цікавиться паранормальними явищами, пов’язаними з зором (проблеми ясновидіння), дотиком та вже зовсім не пояснюваними явищами в галузі парапсихології».
     Книга чекає на вас!

                                      Ніна Шубнікова, Глухівська ЦРБ

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56