З новими перемогами у новий рік

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Переможцями Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали: Анастасія Михайлюкова, учениця 5-го класу ЗОШ №2, яка посіла І місце (учитель Громак Н.В.), Олег Майборода, учень 11 класу ЗОШ №2, який посів ІІ місце (учитель Майборода О.В.), і Віолетта Нікольська, учениця 3-го класу ЗОШ №1, посіла І місце (учитель Полякова О.С.).

У Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка перемогу здобула Анастасія Михайлюкова (учитель Громак Н.В.).

Незабаром всі переможці обласного етапу стануть учасниками IV етапу вищезазначених конкурсів. Тож побажаємо їм нових перемог та здобутків!