Наші вітання переможцям ІІ (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

З 03 по 10 січня 2020 року на базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної освіти пройшов відбірковий етап другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», в якому учителі закладів загальної середньої освіти нашого міста змагалися в майстерності в номінаціях «Історія», «Зарубіжна література», «Початкова ланка». Усього у конкурсних випробуваннях взяли участь 66 учителів області.

Серед учителів міста Глухова за підсумками відбіркового етапу другого (регіонального) туру конкурсу визнано переможцями:

номінація «Історія»

НЕКРАСОВУ Людмилу Михайлівну, учителя історії Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6;

Некрасова

номінація «Початкова ланка»

ГАПОНЬКО Тетяну Миколаївну, учителя початкових класів Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.

Гапонько

З 28 по 31 січня 2020 року відбудеться фінальний етап змагань.

Тож побажаємо нашим переможцям творчих успіхів та подальших професійних перемог!