Відділ освіти Глухівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посадиа комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Глухівської міської ради Сумської області.

ОГОЛОШЕННЯ!

Відділ освіти Глухівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-логопеда комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Глухівської міської ради Сумської області.

Адреса установи: вул. Ціолковського, 10, м. Глухів, Сумська  область, 41400.

Вимоги до претендентів на посаду:

1. громадянство України;
  2. володіння державною мовою;
  3. повна вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія» за спеціалізацією логопеда.

До участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

1. копія паспорта громадянина України;
  2. заява про участь у конкурсі, до якої додати резюме у довільній формі;

3)  заповнену особову картку (форма №П-2);

3) 2 фотокартки розміром 4х6 см;

4) копія військового квитка (для військовозобов’язаних осіб);

5) копія трудової книжки (за наявності);

6) копія (копії) документів про освіту;

7) письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особа може надати інші документи, які підтверджують її кваліфікаційний рівень.

Термін подання заяв для участі у конкурсі - протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Оплата праці: умови оплати праці та інші пільги, в тому числі тривалість щорічної відпустки, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається фахівцем відділу освіти з кадрових питань Прощенко Вікторією Вікторівною, тел. 2-60-28 або +380664809722, e-mail: goroo_glukhov@ukr.net.

Документи приймаються фахівцем відділу освіти Глухівської міської ради з питань кадрової роботи за адресою: вул. Спаська, 21, м. Глухів, Сумська обл., 41400, кабінет№ 7.

Прийом документів триває до 29 січня 2020 року.

Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору: конкурс відбудеться 04.02.2020 о 09:00 на базі відділу освіти Глухівської міської ради за адресою: вул. Спаська, 21, м. Глухів, Сумська обл., 41400.

Конкурс передбачає кваліфікаційний іспит та проведення співбесіди.

Інформація про професійні вимоги до вчителя-логопеда

Вчитель-логопед володіє:

- основами чинного законодавства України стосовно роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби;

- відповідними способами та формами спілкування;

- навичками побудови оптимальної педагогічної стратегії щодо навчання дітей з особливими освітніми потребами;

- способами проектування шляхів навчання та виховання вказаної категорії дітей;

- сучасними формами, методами організації навчально-виховної та корекційної роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби;

- достатнім професіоналізмом.

Інформація про посадові обов’язки:

- проводить діагностику мовленнєвого розвитку в рамках комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, готує відповідний  висновок та ознайомлює з ним батьків або законних представників дитини;

- забезпечує логопедичну корекцію, проводить розвиваючу роботу з формування мовленнєвої активності дітей, які навчаються у закладах дошкільної, загальної середньої освіти, не відвідують освітні заклади;

- бере участь у командах психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, надає рекомендації щодо складення, виконання, коригування індивідуальних програм розвитку в частині надання логопедичних послуг;

- надає методичну допомогу та проводить інформаційно-просвітницьку діяльність серед педагогічних працівників, батьків або законних представників дітей з особливими освітніми потребами щодо особливостей організації надання логопедичних послуг таким дітям;

- веде документацію інклюзивно-ресурсного центру відповідно до фахової компетентності;

- систематично підвищує професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру.

Конкурсна комісія відділу освіти Глухівської міської ради