Пільговикам дозволили переходити на готівкову форму виплат у будь-який час

З 1 січня 2020 року пільгові категорії українців матимуть право у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову грошову) форму виплат на житлово-комунальні послуги. Тобто Мінсоцполітики скасовує обмеження, яке не дозволяло українцям податися за «монетизацією» після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період).

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 грудня.

«Раніше українські пільговики могли отримати монетизовані виплати лише якщо подали відповідну заяву до старту опалювального сезону, тобто до 15 жовтня, то відтепер вони можуть зробити це у будь-який момент», - заявила Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська.

Повідомляємо, що пільговики які користуються пільгами (25%,50%,75%,100%) на житлово-комунальні послуги згідно із Законами України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”“Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (крім військовослужбовців), “Про Службу безпеки України”,“Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”“Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист”“Про жертви нацистських переслідувань”“Про охорону дитинства”“Про соціальний захист дітей війни”  хочуть вже з січня місяця отримувати монетизовану пільгу на свій банківський рахунок повинні звернутися до управління соціального захисту населення Глухівської міської ради: м. Глухів, вул.. Курлука, 1/3, каб. № 10, з реквізитами свого банківського рахунку та написати заяву.

Звертаємо увагу, що можливість скористатися доставкою готівки пільги АТ «Укрпошта» можна буде з травня 2020 року. Зазначені зміни розповсюджуються виключно на отримання через банківський рахунок.