Моніторингу та оцінки якості соціальних послуг

З метою внутрішнього моніторингу та оцінки якості соціальних послуг, що надаються Глухівським міським центром комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю в управлінні соціального захисту населення Глухівської міської ради була створена комісія та затверджений її склад.

До комісії увійшли заступник начальника управління, директор реабілітаційного центру , педагогічні, медичні працівники центру , а також  батьки дітей  та осіб з інвалідністю, які отримують реабілітаційні послуги.  На виконання наказу Мінсоцполітики України від 27.12.2013 року №904 «Про затвердження методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг»   був розроблений опитувальник та проведене анкетування серед батьків і законних представників дітей з інвалідністю  та осіб з інвалідністю  протягом  2019  року.

081020

28 грудня 2019 року у приміщенні реабілітаційного центру проведене засідання вищезгаданої комісії де опрацьовано 141 опитувальник . За період проведення оцінки скарг не зареєстровано .   Протягом року до книги книга відгуків та пропозицій  занесені 4  подяки , а також   74 подяки  занесені до опитувальників що становить 52 % від загальної кількості отримувачів послуг.

За узагальненими  результатами якість реабілітаційних послуг отримує оцінку «добре». Враховуючи пропозиції та зауваження батьків був розроблений план на 2020 рік по розширенню реабілітаційних послуг .

Тамара Ярина , директор реабілітаційного центру

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56