Проведено нарахування "монетизованих" пільг за листопад

29 листопада проведено нарахування пільг для оплати за житлово-комунальні послуги за листопад поточного року. По пільговикам, яким пільги нараховані в безготівковій формі, сума пільг та стан перерахування їх виконавцям послуг будуть відображені в особистих кабінетах пільговиків в АТ «Ощадбанк». Нагадаємо, що для пільговиків, які отримують пільги у безготівковій формі, надання їх здійснюється за наступною схемою:

• АТ «Ощадбанк» автоматично створює обліковий запис одержувача пільг, на який нараховуються кошти, індивідуально для кожного пільговика;
  • управління проводиться нарахування пільг, інформація про що передається до Міністерства соціальної політики України, а останнім – до АТ «Ощадбанк».

Нараховані за листопад 2019 року суми пільг мають бути відображені в особистому кабінеті пільговика після 13 грудня, а станом на 18 грудня – має бути відображено стан розрахунків з підприємствами надавачами послуг. Після цього Ощадбанком відправляється СМС-повідомлення на номер мобільного телефону з інформацією про послуги, по яким не було проведено оплату.

Хочемо наголосити, що за інформацією АТ «Ощадбанк» смс-повідомлення про нараховані та перераховані пільги за жовтень поточного року почали надходити пільговикам лише з 28 листопада.

Необхідно зазначити, що відповідно до Урядової постанови АТ «Ощадбанк» проводить перерахування коштів виконавцям житлово-комунальних послуг у такій послідовності:

• постачання теплової енергії (опалення);
  • централізоване водопостачання, централізоване водовідведення;
  • постачання та розподіл електричної енергії;
  • постачання та розподіл природного газу;
  • поводження з побутовими відходами;
  • послуги з управління багатоквартирним будинком.

Підприємства на обліковий запис пільговика завантажують повну суму оплати за послуги, включаючи і наявну заборгованість по оплаті.