Незламним духом – наша шана!

3 грудня    в приміщенні естетичного відділу міського центру позашкільної освіти відбувся  щорічний   творчій фестиваль «Незламним духом – наша шана!», який проводить та організовує Глухівський міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю .  

Для багатьох дітей це надзвичайна подія, тому що саме тут вони мають можливість розкрити увесь свій потенціал, реалізувати свою особистість, продемонструвати, які вони талановиті, унікальні, рівні і неповторні. 

041414

Привітати учасників фестивалю прийшли: Маріанна Васильєва, заступник міського голови, Олена Гаврильченко, керуюча справами виконавчого комітету,  Руслан Павленко , начальник управління соціального захисту населення. До всіх учасників фестивалю звернулась Олена Гаврильченко, яка нагадала присутнім наскільки важливою для цих дітей є підтримка і повага оточуючих та вручила грамоту від міського голови творчій родині Куликів та подяки студентам – волонтерам Глухівського медичного училища : Терещенко Тетяні, Сухенко Катерині, Шумицькій Софії,  Кідименко Андрію  . 

Учасники фестивалю виступали напрочуд гарно. Очі дітей випромінювали радість, на устах сяяли посмішки.  Гості, які були запрошенні на фестиваль, захоплювались   талановитістю юних акторів. Також діти мали можливість продемонструвати перед батьками та гостями свої здібності у вокалі та хореографії.

Батьки учасників, говорячи слова подяки, не могли втримати сліз радості, адже про їхніх дітей дбають та їх підтримують.

Ну і звичайно ж наприкінці фестивалю всі діти отримали солодкі подарунки. 

    Особливої подяки заслуговують спонсори фестивалю, які виявились небайдужими до проблем  дітей з обмеженими можливостями, а саме: Надія Вайло, Лариса Курятникова, Олена Максименко,   Людмила Карауш , Валерій Шумицький, Наталія Скоблікова, Микола Муковоз, Олександр Заруба, кав’ярня «Містер Кофе»  та небайдужі мешканці міста.   

Глухівський міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю дуже дякує завідувачу естетичним відділом МЦПО Наталії  Сергійчик , акомпаніатору Оксані Власенко.

Усім небайдужим людям, що творять добро, приносять незабутні враження в дитячі серця -  НИЗЬКИЙ УКЛІН!  Родинам бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, віри у добро та незабутніх вражень отриманих від життя. 

Тамара Ярина, директор Глухівського міського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56