Чума ХХІ століття

Хвороба з назвою СНІД прогресує щороку та забирає життя мільйонів людей. Для СНІДу  не існує перешкод, він однаково вражає чоловіків, жінок та дітей. ВІЛ викликає СНІД, тому треба знати як він передається, і як від нього захиститись.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 2 та 3 грудня 2019р. на базі професійно-педагогічного коледжу ГНПУ ім. О. Довженка та Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради Мухою Оленою Олександрівною разом з лікарем дерматологом ЦРЛ Тарасюк Нелею Миколаївною було проведено лекцію «Обережно – СНІД!» та продемонстровано відеоролик «Лікар Панацейко. Захворювання СНІД». Обговорено шляхи зараження ВІЛ, а також як поводитися з людьми які є ВІЛ-позитивними.

Сьогодні лікування, нажаль, не може привести до одужання, проте, воно може повернути до нормального ритму життя, оскільки лікування попереджує розмноження вірусу та розвиток хвороби.

Радує, те що наша молодь не залишається байдужою до цієї проблеми, активно обговорюють причини та наслідки, а головне кажуть про толерантність до хворих людей.

Слід пам’ятати ! ВІЛ / СНІД може торкнутися кожного, тому не будьте байдужими допомагайте, підтримуйте словом ВІЛ-інфікованим. Кожна людина має право на життя!

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради