Асоціація «Укрлегпром» запрошує до участі в Бізнес-форумі «Uniform&Innovative’2020: Новації та публічні закупівлі»

Асоціація «Укрлегпром» запрошує до участі в Бізнес-форумі «Uniform&Innovative’2020: Новації та публічні закупівлі», як майданчика для живого спілкування виробників з потенційними замовниками, налагодження контактів та обговорення актуальних питань взаємодії сторін.

Форум відбудеться  5 грудня 2019 року, 11.00 – 14.00 год.  в Київському коледжі легкої промисловості (миїв, вул. Джона Маккейна (І.Кудрі), 29, актова зала)

Організатор Форуму:  Асоціація «Укрлегпром» за підтримки КМУ та ККЛП

Мета Форуму:

• презентація інноваційного потенціалу у сфері виробництва форменого, спеціального, професійного, корпоративного одягу і взуття, постільної білизни, засобів захисту, технічного текстилю бізнесам, інвесторам, держзамовникам;
  • експертне обговорення актуальних питань, досвіду, викликів, тенденцій та шляхів для кращого задоволення потреб Замовників даної сфери;
  • посилення державно-приватного партнерства, налагодження довгострокових взаємин сторін і розвиток національної економіки.

Як показав наш спільний досвід 2017-2018 рр., така подія є надзвичайно затребуваною, особливо з огляду на оновлення керівництва органів влади, вимоги часу, значимість даного сектора  виробництва для стабільного розвитку галузі.

Ми знову маємо розповісти про себе, свій потенціал, досягнення, акцентувати на впроваджених у виробництво новаціях. У стислі строки було «одягнено і взуто» Армію, здійснено розробку речового майна, модернізовано виробництва, виготовлено нові якісні зразки взуття, одягу відповідно до нових технічних умов. За 2014-2018 рр. підприємства галузі інвестували 255 млн.$ у нове обладнання для підвищення якості, продуктивності і виробництва нових видів текстильних матеріалів та продукції. Про це та багато іншого Вам зможуть розповісти спікери заходу.

До участі у заході запрошено керівників провідних підприємств, науковців та потенційних Замовників – Міноборони, МВС (Нацгвардія, Нацполіція, ДСНС), Держприкордонслужба, СБУ, РНБО, Мінінфраструктури (Укрзалізниця, Державіаслужба, Укрпошта, Укравтодор, Укртрансбезпека), Держрезерв, ДФСУ, ДМС, ДПС, Мінохоронздоров’я, Мінрегіонбуд, Міненерго, ДТЕК, МАУ, «Нова пошта», Мінекономрозвитку, ОДА, а також народних депутатів України, представників профільних Асоціацій та рітейлерських мереж та інших заінтересованих експертів державних/публічних галузевих закупівель продукції промислово-корпоративного призначення.

Пропонуємо Вам у рамках заходу представити свою компанію, а саме:

• Презентувати новітні розробки продукції, впроваджені підприємством технології і обладнання, представити експозицію зразків нових видів текстильних матеріалів, виробів спеціального призначення і засобів захисту (у холі – стенд зі зразками, манекени тощо);
  • Увійти до друкованого та електронного кольорового Каталогу виробників продукції даного сектору, який Асоціація «Укрлегпром» готує до події для надання Замовникам. Каталог також використовуватиметься для промоції виробників при численних зустрічах Укрлегпрому з вітчизняними/зарубіжними контрагентами та на виставкових заходах (Формат макету: pdf 300 dpi, 230х230мм +2 мм під обріз з кожної сторони, в разі відсутності макету необхідно надати текст та фото не менше 230 dpi).

Шановні колеги, запрошуємо Вас до активної участі у роботі Бізнес-форуму «Uniform&Innovative’2020», різнопланового представлення виробничого потенціалу підприємства у даній сфері, ознайомлення із законодавчими новаціями від розробників ЗУ «Про публічні закупівлі», дискусії з Замовниками та В2В зустрічей!

Реєстрація учасників:

зареєструватися до участі можна надіславши до 3 грудня 2019 Ваші контактні дані (ПІБ, організація, посада, тел.) на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном (044)528-14-24.

Організаційний внесок:

• для учасників Асоціації «Укрлегпром» – 500 грн. за підприємство
  • для інших підприємств – 1000 грн.
  • вартість участі в друкованому та електронному каталогах – 1000 грн/сторінка

Контакти для спілкування щодо участі:

044 528-34-94, 528-14-24, +38(097)944-15-33 (Анна Нестеренко),

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.