Насильство у сім’ї — важлива соціальна проблема

Зазвичай існує широко розповсюджений міф, що насильство в родинах — це проблема тільки родин у складних життєвих обставинах, і майже завжди сімейне насильство пов’язане з пияцтвом і бідністю. Однак за деякими дослідженнями це зовсім не так. Насильство властиве для всіх соціальних груп і не залежить від економічного становища родини в цілому.

Долучившись до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства в сім`ї» на базі Глухівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №2 та №6 для учнів 7 – 9 класів фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради Мухою Оленою та інспектором ювенальної превенції сектору превенції Глухівського відділу поліції Демченко Крістіною була проведена акція «16 днів проти насильства в сім’ї».

На початку заходу Муха Олена ознайомила учнів з поняттям насилля, визначили види насилля, обговорили алгоритм дії для виходу зі складної ситуації. Демченко Крістина зупинилася на понятті булінгу, шляхи виявлення та обґрунтовано роз’яснила про покарання за булінг.

В кінці заходу було роздано буклети «Як протидіяти домашньому насильству» та «Зупинимо булінг разом», а також учні отримали відповіді на поставленні запитання.